VIJESTI

U Srpskoj rođene 23 bebe; Doboj bogatiji za dva nova stanovnika

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 23 bebe.

Dvanaest beba rođeno je u Banjaluci, tri u Bijeljini, po dvije u Doboju, Prijedoru i Nevesinju, a po jedna u Trebinju i Gradišci.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS


Related posts

Pogledajte u kojim školama u Srpskoj su završeni protivdiverzioni pregledi

Vlada Srpske održala sjednicu

Trišić: Na evropskom tržištu neće doći do nedovoljnog snabdijevanja naftnim derivatima (VIDEO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više