Srpski košarkaš Nikola Јokić postigao je 23 poena i imao po sedam asistencija i skokova u porazu Denvera od Memfisa od 106:97 u NBA ligi.

Denver definitivno nije bio u najboljem izdanju na gostovanju kod Memfisa u “Fed Eks forumu”.

Izabranici Majka Malouna su nakon trijumfa nad Dalasom i Minesotom, upisali svoj treći poraz u sedam odigranih mečeva ove sezone.

Memfis je u prvoj četvrtini dokazao gostima da može da ih ugrozi, pošto su Grizliji dolazili do lakih poena.

Domaćin je nakon prve četvrtine vodio pet poena, da bi Denver do poluvremena smanjio prednost na tri.

Nagetsi su se mučili u trećoj četvrtini u kojoj su postigli 15 poena, što je Memfis iskoristio da stekne nešto osjetniju prednost koju je do kraja susreta odbranio.

Srpski košarkaš Nikola Јokić imao je učinak od 23 poena i po sedam skokova i asistencija, kao i četiri blokade.

Јokiću je nedostajala podrška u napadu, pošto je Gordon imao 15, Moris 11 i Porter 10 poena.

U pobjedničkoj ekipi istakli su se Morent sa 26, Džouns sa 17, Tilman sa 12 i Bejn i Džekson sa po 11 poena.

Nakon sedam odigranih mečeva i Denver i Memfis imaju učinak od četiri pobede i tri poraza.

Iste ekipe sastaju se u istoj dvorani u noći između srijede i četvrtka.

Minesota – Orlando 97:115

Prethodni članakBogdan dvocifren, Atlanta ugasila vrući Vašington i prekinula seriju poraza (VIDEO)
Naredni članakServisna informacija Policijske uprave Doboj za 01.11.2021. godine