Fudbaleri Zvezde savladali su Mladost iz Lučana i dva kola prije kraja obezbijedili novu titulu šampiona Srbije.

Partizan je nakon preokreta u finišu susreta stigao do pobjede nad Napretkom – 2:1. Čukarički savladao Proleter sa 3:0. Bez golova na meču Radničkog i Vojvodine.

Crvena zvezda je stigla do 29. titule šampiona. Zvezda je napadala, a u prvom poluvremenu Mladost je bila ta koja je mogla u nekoliko navrata do vođstva, ali su njeni igrači propustili par stopostotnih šansi. U nastavku Zvezda je bila ta koja je dominirala, promašila penal, ostala sa igračem manje, ipak, golom Pavkova stigla do pobjede i titule.

Prethodni članakTripl-dabl Јokića, pobjeda Denvera u Portlandu!
Naredni članakServisna informacija Policijske uprave Doboj za 06.05.2019. godine