VIJESTI

U Srpskoj rođeno 16 beba; Doboj bogatiji za jednog novog stanovnika

U Republici Srpskoj u posljednja 24 časa rođeno je 16 beba.

Banjaluka je bogatija za sedam beba, Bijeljina za četiri.

Dvije bebe rođene su u Prijedoru, a po jedna u Zvorniku, Foči i Doboju.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

Bubić: Prvostepena presuda dostavljena jutros

Dodik: Biću predsjednik za svakog ko me takvog prihvata (VIDEO)

Utvrđen Nacrt zakona o podršci nezaposlenom roditelju četvoro i više djece u Srpskoj

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više