SLOGA (D) – OFK POLET 1926 4:0 (0:0)

DOBOJ – Strijelci: 1:0 Andrić u 49, 2:0 Đuranović u 79, 3:0 Nuhanović u 81, 4:0 Nuhanović u 90+1.minutu. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Pomoćnici: Slađan Lazarević (Petrovo) i Nenad Vujić (Modriča). Delegat: Dalibor Gvozdić (Nožičko). Posmatrač suđenja: Dalibor Škrbić (Gradiška). Žuti kartoni: Đuranović, Šimić (Sloga Doboj), Ignjatić, Milovac, Stolić, Mitrić (OFK Polet 1926). Crveni karton: Saša Ignjatić (OFK Polet 1926) u 25.minutu.

SLOGA (D): Jupić, Janković, Nikolić, Đedović (od 66.minuta Cetić), Buljubašić (od 25. Andrić), Đuranović, Nuhanović, Šimić, Vasiljević, Radovanović, Ristić (od 46. Starčević). Trener: Milan Draganović.

OFK POLET 1926: Mitrić, Đukić, Petrić, Vugdalić, Džabić (od 70.minuta Stolić), Lučanović, Milošević, Ignjatić, Vukadinović (od 82. Žunić), Pejičić, Milovac (od 61. Jovičić). Trener: Marko Stojić
Igrač utakmice: Osmo Nuhanović (Sloga Doboj)

Fudbaleri Sloge slavili su ubjedljivu pobjedu protiv Poleta iz Broda rezultatom 4:0. Dobojlije su sve golove postigli u drugom poluvremenu.
U 49.minutu mrežu gostiju načeo je Boris Andrić koji je odlično reagovao nakon ubacivanja iz kornera i glavom savladao Mitrića za 1:0. Igrao se 57.minut kada dobar šut Obrada Starčevića odlazi pored gola. Tekao je 79.minut utakmice odlično iz prve sa nekih 17-18 metara šutira Srđan Đuranović i pogađa donji lijevi ugao gola Mitrića za 2:0. Samo dva minuta kasnije Osmo Nuhanović povisuje vođstvo Sloge na 3:0. Isti igrač je u prvom minutu sudijske nadoknade  stavio tačku na “i” za konačnih 4:0.
Sloga u narednom kolu igra još jedan komšijski meč kada gostuje u Šamcu kod ekipe Borca.