Fudbaleri dobojske Sloge Meridian savladali su na „Lukama” ekipu Tuzla siti rezultatom 2:1 (1:1), u susretu 7. kola Premijer lige BiH.

Sloga je povela u 35. minutu golom Bojana Batara. Igrao se 41. minut kada gosti dolaze do izjednačenja preko Irfana Hodžića.

Dobojlije do pobjede i tri važna boda za nastavak sezone dolaze u 71. minutu golom Dejana Vidića.

Sloga trenutno zauzima desetu poziciju na ligaškoj tabeli sa šest osvojenih bodova iz isto toliko odigranih utakmica.

Sloga već u srijedu, 20. septembra, na „Lukama” igra zaostalu utakmicu drugog kola protiv sarajevskog Željezničara.

Pripremio: Igor Jovanović