Fudbaleri Poleta iz Podnovlja, 4. jula iz Pojezne, Rudara iz Stanara, BSK-a iz Bušletića, Hajduka iz Kožuha, Trebave iz Osječana i dobojske Sloge plasirali su se u četvrtfinale Kupa Gradskog fudbalskog saveza (GFS) Doboj.

Polet je u Podnovlju, nakon 2:2, boljim izvođenjem penala savladao Rudanku ukupnim rezultatom 6:3. Četvrti juli je golom u finišu meča eliminisao ekipu Vučijaka iz Majevca sa 3:2. Rudar je u Stanarima bio bolji od Naših krila iz Kostajnice sa 4:1, a BSK je kao gost u Boljaniću slavio nad Ozrenskim sokolovima rezultatom 2:1. Gostujuće pobjede 3:1 ostvarili su Hajduk u Kotorskom nad Borcem i Trebava u Derventi nad osinjskim Borcem, dok je juniorski tim Sloge bio bolji od Slobode GS rezultatom 5:1. Posljednjeg četvrtfinalistu saznaćemo u srijedu, kada će svoj duel odigrati OFK Pridjel Donji i Ukrina iz Čečave.

Polet – Rudanka 2:2 (1:2) – penalima 6:3

Stadion “12.heroja” u Podnovlju. Gledalaca: 50. Sudija: Stefan Stevanović (Doboj) Pomoćnici: Zlatan Ninković i Jelena Moćić (oboje iz Doboja). Delegat: Goran Stojanović (Doboj). Strijelci: 0:1 S. Nešković u 1, 0:2 Bilić u 34, 1:2 S. Slijepčević u 40, 2:2 Nakić u 49. minutu. Žuti kartoni: Đekić (Polet).

POLET: J. Narić, Petrušić (od 46. Pantić), Božanović (od 78. Gojkoić), Bajbić, Đekić, D.Narić (od 66. Lazić), Danilović (od 78. Bosić), Nakić, S.Slijepčević, N. Slijepčević, Grabovac,

RUDANKA: Imamović, Sekulić, Blagojević (od 75. Đenić), Ristić, Dujković, G. Nešković, Božanović (od 75. Milošević), Rakanović, Kovačević, S.Nešković, Bilić (od 90. Savić).

4. juli – Vučijak 3:2 (1:1)

Stadion “Lavulji” u Pojezni. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Radoja (Derventa) Pomoćnici: Stefan Mišić i Marko Popratin (oba iz Dervente). Delegat: Milorad Subić (Derventa). Strijelci: 1:0 Đekanović u 18, 1:1 Radić u 26, 2:1 Panzalović u 61, 2:2 A. Okolić u 83, 3:2 Radanović u 86. minutu. Žuti kartoni: Davogić i Đekanović (4.juli), Tanasić (Vučijak)

4. JULI: Zemunović, Blatešić, Panzalović, Tadić, Davogić, Vajić, Stanić, Radanović, Đekanović, Džigerović, Simić (od 46. Milošević).

VUČIJAK: M. Mitrović, Tanasić, S. Mitrović, M. Okolić, Bogojević, Duronjić (od 63. Marković), Radić, Đalić (od 80. Đurić), S.Okolić, A.Okolić, Petrović (od 64. Kurtinović).

Borac (K) – Hajduk 1:3 (1:1)

Stadion Borca u Kotorskom. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Stupar (Doboj) Pomoćnici: Borislav Đuranović i Edhem Hasukić (oba iz Doboja). Delegat: Nenad Vasić (Doboj). Strijelci: 0:1 Ilić u 15, 1:1 H. Selimbašić u 39, 1:2 Gavrić u 84, 1:3 Sr. Ćatić u 88. minutu.

BORAC (K): Đokić, Todić, I.Halilović, Marijanović (od 46.Imamović), Ignjatović, O.Hasanbašić, Selimbašić, Žilić, Odobašić, Njemčević, S.Hasanbašić (od 51. Nunić).

HAJDUK: Delić (od 56. Starčević), St. Ćatić, Didić (od 46. Gavrić), V. Gostić, Živanović, Vasić, N. Savić, Ilić, Sr. Ćatić, Simeunović, G. Savić.