Futsaleri Doboja savladali su sinoć u Osječanima Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja rezultatom 3:2, u drugoj utakmici četvrtfinala plej-ofa za prvaka BIH.

Strijelci za Doboj su bili Enver Buljubašić iz penala u 4., Sadmir Mehmedović u 20. i Denis Zelenković u 32. minutu.

Treća odlučujuća utakmica biće odigrana ovog vikenda u Gornjem Vakufu/Uskoplju, a pobjednik će u polufinalu plej-ofa igrati sa aktuelnim šampionom Mostarom SG-Staklorad.

Doboj – Sloga 3:2 (2:1)

Dvorana Osnovne škole „Radoje Domanović“ u Osječanima. Gledalaca: 150. Sudije: Jasenko Pljevljak (Sarajevo, Aleksandar Railić (Banjaluka), Zoran Soknić (Istočno Sarajevo). Kontrolor: Davor Mujagić (Banovići). Delegat: Mehmed Varupa (Travnik). Strijelci: 1:0 Buljubašić 4. minut iz penala), 1:1 Zukan (14), 2:1 Mehmedović (20), 3:1 Zelenković (32), 3:2 Em.Milanović (33).

DOBOJ: Mihajlo Radulović, Martić, Mirković, Zelenković, Ivanagić, Nikić, Lukić, Marić, Mehmedović, Đerek, Milan Radulović, Buljubašić.

SLOGA: Delić, Bilkan, Latić, Zukan, Petak, Mašetić, Erdin Milanović, Emir Milanović, Sarić, Sušić, Omeragić, Halilović. Trener: Alen Jusufbašić.