VIJESTI

U Srpskoj rođene 22 bebe; Doboj bogatiji za jednog novog stanovnika

U porodilištima širom Republike Srpske tokom protekla 24 časa rođene su 22 bebe.

Banjaluka je bogatija za sedam beba, a u Foči su rođene četiri.

Tri bebe rođene su u Bijeljini, a po dvije u Istočnoj Sarajevu, Prijedoru i Trebinju.

Po jedna beba rođena je u Doboju i Gradišci.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

Savjet ministara o privremenoj suspenziji carinskih stopa kod uvoza robe porijeklom iz SAD

Trišić Babić: Evropski samit jedan od najznačajnijih političkih događaja, koji se u novijoj istoriji Srpske održava (VIDEO)

RTV Doboj

Osporavanje federalnih medija demantovano – Cvijanović sa Trampom (FOTO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više