Fzdbaleri dobojske Sloge Meridian savladli su večeras u Gabeli domaći Gošk rezultatom 2:4 (1:3), u susretu 20. kola Wwin lige BiH.

Sloga je povela u 8. minuti kada je nakon uspješno izvedene kontre precizan bio Dejan Vidić. Isti igrač duplirao je vođstvo Sloge u 38. minuti.

Domaći smanjuju na 1:2 u 43. minuti kada je mrežu Sloge zatresao Ivica Batarelo.

Međutim, Sloga opet duplira vođstvo u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena preko Josipa Kvesića.

Domaći ponovo hvataju priključak u 84. minuti kada je za 2:3 mrežu Sloge pogodio Filip Mihaljević.

Sve nedoumice oko konačnog pobjednika ove utakmice i odlaska tri boda za Doboj, svojim trećim golom na susretu riješio je Dejan Vidić u 89. minuti.

Nakon nepotpuno odigranog 20. kola Dobojlije zauzimaju petu pozicju na tabeli sa 31 osvojenim bodom i gol razlikom 26:32 (-6).

U narednom 21. kolu Sloga dočekuje Zrinjski.

Pripremio: Igor Jovanović