POLET – KLADARI GORNJI 1:0 (0:0)

PODNOVLJE – Strijelac: 1:0 Slijepčević u 56.minutu. Stadion: “12 heroja”. Gledalaca: 30. Sudija: Goran Jović (Doboj). Pomoćnici: Slaviša Đurić (Modriča) i Danko Šljivić (Doboj). Delegat: Nenad Vasić (Doboj). Žuti kartoni: Reljić, D.Bašić, Užar (Polet), Milan Tešić, Đurić (Kladari Gornji). Crveni karton: Bojan Užar (Polet) u 90+3.minutu.

POLET: Brestovac, Reljić, D.Bašić (od 79.minuta Dejan Narić), Petrović, Užar, Slijepčević (od 86.Kuzmanović), M.Narić.Đekić, Bajbić, Dario Narić (od 73.L.Bašić), Lazić.

KLADARI GORNJI: Marjanović, A.Tešić, Milan Tešić, Marko Tešić, Đuričić (od 62.minuta Cvjetković), Ristić, Lazić (od 71.Panić), Kuzmanović, Milinović, Đurić, Mitrić (od 82.Mićić).
Igrač utakmice: Nikola Slijepčević (Polet)

Na otvaranju sezone na domaćem terenu fudbaleri Poleta teškom mukom savladali su vrlo dobru ekipu Kladari Gornji minimžlnim rezultatom 1:0.
Gosti su bili dosta bolji protivnik u prvom dijelu. Igrao se 56.minut kada je Nikola Slijepčević sa same gol aut linije uputio udarac, lopta je imala čudnu putanju i završila iza leđa golmana gostiju za 1:0.
Do kraja utakmice domaći su imali dvije kolosalne prilike za gol koje nisu realizovali. U trećem minutu sudijske nadoknade Polet je ostao sa igračem manje u polju pošto je drugi žuti karton zaradio Bojan Užar.