PANTER – KOTOR VAROŠ 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

Dvorana: osnovne škole”Vuk Stefanović Karadžić. Gledalaca: 100. Rezultat po setovima: 25:17, 25:18, 25:20.

PANTER: Ninković, Đuranović, Lazić, Petković, Lazarević, Jović, Damjanović, Ćelić, Panić, Savić, Spasojević, Petrović. Trener: Dejan Čalaković.

KOTOR VAROŠ: Krčić, Demirović, Jovetić, Kalamanda, Bjeljac, Bubić, Vučanović, Kuzmić, Stakić, Jovanović. Trener: Dragan Zemković.

Odbojkašice Pantera zabilježile su prvu pobjedu u ovoj godini, slavile su na svom terenu protiv ekipe Kotor Varoš 3:0. Tako su ostale jedine kandidatkinje za plasman u viši rang, odnosno na završni turnir za plasman u prvoligaško društvo.

Prva dva seta Panterke su dobile veoma lako. Tek u trećem setu gošće su pružile nešto jači otpor. Bile su u egalu do 16:16. a  onda serijom 3:0 domaće odlaze na tri poena prednosti. Tako da su set lagano privele kraju za 25:20, a  time i pobjedu maksimalnim rezultatom 3:0.