Fudbaleri Sloge Meridian izborili su plasman u četvrtfinale Kupa BiH. Oni su danas u Banovićima odigrali neriješeno 1:1 sa tuzlanskom Slobodom nakon regularnog dijela utakmice, ali su bili bolji nakon izvođenja jedanaesteraca 7:8.

Sloboda je povela u 12. minutu susreta golom Stojana Vranješa, a Sloga je do izjednačenja došla u 69. minutu preko Obrada Starčevića, koji je bio precizan iz jedanaesterca.

Potencijalni rivali Sloge u četvrtfinalu Kupa BiH su Zvijezda iz Gradačca, Rudar iz Prijedora, Željezničar iz Sarajeva, Velež i Zrinjski iz Mostara, Radnik iz Bijeljine i pobjednik večerašnje utakmice Široki brijeg-Tuzla City.

Sloga će protivnika saznati u utorak, kada će u prostorijama Fudbalskog saveza BiH, sa početkom u 12.00 časova, biti održan žrijeb na kojem će biti izvučeni parovi četvrtfinala Kupa BiH.

RTV Doboj

Prethodni članakKaran: Policija Srpske može se izboriti sa najtežim oblicima kriminaliteta
Naredni članakDOBOJ: ŽRS: Iskliznuo vagon teretnog voza u Šamcu, nema povrijeđenih