Fudbaleri dobojske Sloge Meridian pretrpjeli su ubjedljiv poraz (5:0) od ekipe Borca u prvom meču 5. kola Premijer lige BiH odigranom na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Domaće je u vođstvo doveo Makarić u 36. minutu susreta. Čelić je u 49. minutu duplirao vođstvo Banjalučana, da bi Fićović u 64. minutu riješio pobjednika utakmice. Na samom kraju dvoboja domaći su postigli još dva gola preko Stojana Vranješa i Jove Lukića.

Nakon tri vezana poraza Dobojlije se nalaze na pretposljednjem mjestu prvenstvene tabele sa tri osvojena boda iz četiri odigrana susreta.

U narednom 6. kolu koje se igra 2. septembra Sloga Meridian gostuje u Posušju gdje će se sastati sa istoimenom ekipom.

RTV Doboj

Prethodni članakKošarac: Nema odustajanja od borbe protiv odlagališta na Trgovskoj gori
Naredni članakDOBOJ: Bolnica “Sveti apostol Luka”: Redovno izmirujemo sve obaveze na osnovu poreza i doprinosa