VIJESTI

U Srpskoj rođene 23 bebe; Doboj bogatiji za četiri nova stanovnika

U Republici Srpskoj su u posljednja 24 časa rođene 23 bebe.

U UKC Republike Srpske u Banjaluci rođeno je 12 beba. Doboj je bogatiji za četiri nova stanovnika, a Bijeljina za tri. 

U Istočnom Sarajevu i Foči rođene su po dvije bebe.

Foto: rtvdoboj.org

Izvor: RTRS

Related posts

Dodik: Nećemo dozvoliti da nas preigraju loši igrači

Predsjednik NSRS sa predsjednikom Parlamenta Mađarske

U Srpskoj rođene 24 bebe; Doboj bogatiji za četiri nova stanovnika

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više