TREBAVA – OFK POLET 1926 4:3 (2:0)

Strijelci: 1:0 Filipović u 8, 2:0 Cerovac u 13, 2:1 Marjanović u 62, 3:1 J.Đurčić u 66, 3:2 Malčić u 70. (autogol), 3:3 Pejičić u 78, 4:3 Živanović u 80.minutu. Stadion: ”Đokin trn” u Osječanima. Gledalaca: 60. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Pomoćnici: Đorđe Topalović i Slaviša Gligorić (oba iz Doboja). Delegat: Ljubiša Ćelić (Doboj). Žuti kartoni: Ploskić, Đurčić, Malčić (Trebava), Vujić, Džabić, Marjanović (OFK Polet 1926).

TREBAVA: Mutavdžić, Miljanović (od 52.minuta Ristić), Stević, Cerovac, Ploskić, Filipović (od 64. Živanović), D.Đurčić, J.Đurčić, Malčić, Savić, Tomić.

OFK POLET  1926: Blagojević, Pejičić, Vujić, Džabić, Lučanović, Milićević, Ignjatić, Marjanović, Gajić (od 23.minuta D.Kujundžić (od 81. Đurić)), Milošević, Ždrnja (od 54. A.Kujundžić). Trener: Dejan Pijetlović.

Igrač utakmice: Jovan Đurčić (Trebava)

Trebava je na otvaranju drugog dijela sezone u derbiju savladala lidera prvenstva OFK Polet 1926 iz Broda rezultatom 4:3 i tako upravo od njih preuzela lidersku poziciju. Bila je ovo dinamična utakmica u kojoj je postignuto sedam golova.

Domaći su već u prvih 15 minuta vodili 2:0 golovima iskusnih Dražena Filipovića i Dejana Cerovca. U 61.minutu gosti smanjuju rezultat preko Marjanovića. Dva gola razlike Trebavi vratio je Jovan Đurčić u 66.minutu. Igrao se 70.minut kada loptu u svoju mrežu posprema Branislav Malčić. U 78.minutu gosti stižu do izjednačenja na 3:3 a strijelac je bio Slobodan Pejičić. Da tri boda ostanu u Osječanima pobrinuo se Saša Živanović u 80.minutu.

Ozren iz Paklenice je u komšijskom derbiju savladao Zvijezdu iz Kakmuža rezultatom 3:1. Het trik na ovom meču postigao je Oliver Cvijetić. OFK Pridjel Donji je doživio pravu katastrofu u Skugriću poražen je rezultatom 9:0. Rudanka je u Dugom Polju osvojila bod igrajući protiv domaće Sloge 1:1. Dok su Naša Krila sudijskom krađom poražena u Gornjoj Slatini od Budućnosti 2:1. U preostale dvije utakmice domaće ekipe doživjele su poraze. Sloga iz Jakeša na svom terenu poražena od Crvene zvijezde iz Obudovca 0:2, dok je Mineral ZTC doživio minimalan poraz 0:1 od Hajduka iz Batkuše.

8. OFK PRIDJEL DONJI 14 6 2 6 19:25 20
9. MINERAL ZTC 14 6 1 7 26:29 19
10. SLOGA (J) 14 6 0 8 23:27 18
11. CRVENA ZVIJEZDA 14 5 3 6 26:36 18
12. SKUGRIĆ 14 4 3 7 30:29