KLADARI GORNJI – VUČIJAK 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ž.Kuzmanović u 9, 1:1 Mladen Živković u 52.minutu. Stadion: Kladara Gornjih. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Pomoćnici: Dejan Danilović i Ammar Omerčić(Doboj). Delegat: Dalibor Đulabić. Žuti kartoni: Cvjetković (Kladari Gornji), Miloš Živković (Vučijak).

KLADARI GORNJI: Sarvan, I.Kuzmanović, A.Tešić, Marko Tešić, Ristić, Milan Tešić, Ž.Kuzmanović, Milinović, Simić (od 33.minuta Zahirović), Đurić, Cvjetković.

VUČIJAK: Ninković, Gavrić, Stanišić, Ristić, D.Starčević, Mladen Živković, Užar, Miloš Živković, Mitrović, Tripić, Bogdanović.

Igrač utakmice: Minel Sarvan (Kladari Gornji).

Nastavljena je Područna liga Doboj utakmicama 14.kola. Jesenji šampion Vučijak osvojio je samo bod u Kladarima Gornjim remiziravši protiv domaće istoimene ekipe 1:1. Vukovi su u ovom meču promašili bezbroj idealnih prilika. Domaći su došli u vođstvo u 9.minutu golom Žarka Kuzmanovića. Remi Vučijaku donjeo je Mladen Živković u 52.minutu. U preostalom dijelu meča gosti su pokušavali da dođu do cijelog plijena  ali nisu uspjeli u tome. Sada sesituacija  na tabeli dodatno zakuvalo.

Hajduk iz Kožuha je slavio na gostovanju u Bosanskim Lužanima savladavši domaći Borac rezultatom 3:0 i tako se bodovno izjednačio na liderskoj poziciji sa Vučijakom. U borbu za titulu uključio se Skugrić 1964 koji je protutnjao kroz Donju Dubicu slavivši nad Bratstvom 4:0. Sada u konkurenciju za sami vrh ulazi Pelagićevo koje je domaćeg Trebavca počastilo peticom 5:1. U ostalim utakmicama Borac iz Osinje  je bio bolji na svom terenu od Liješća 2:1, Rudar je savldao Mladost iz Dobrinje 3:0, dok je Crkvina bila ubjedljiva pobijedivši Ukrinu 4:0.

REZULTATI 14. KOLA:

Kladari Gornji: Kladari Gornji – Vučijak 1:1, Osinja: Borac (O) – Liješće 2:1, Stanari: Rudar – Mladost 3:0, Crkvina: Crkvina – Ukrina 4:0, Bosanski Lužani: Borac (BL) – Hajduk 0:3, Vranjak: Trebavac – Pelagićevo 1:5, Donja Dubica: Bratstvo – Skugrić 1964 0:4.

PAROVI 15. KOLA:

Donja Dubica: Bratstvo – Kladari Gornji, Mišići: Skugrić 1964 – Trebavac, Pelagićevo: Pelagićevo – Borac (BL), Kožuhe: Hajduk – Crkvina, Čečava: Ukrina – Rudar, Dobrinja: Mladost – Borac (O), Liješće: Liješće – Vučijak.