Real Madrid savladao je sinoć u gostima Juventus sa ubjedljivih 3-0 i tim vjerovatno ovjerio svoj plasman u polufinale Lige šampiona.

Najzaslužniji za pobjedu “Kraljevskog” kluba bio je portugalac Kristijano Ronaldo koji je postigao dva gola.

Prvi već u trećem minutu utakmice, a drugi u 63. minutu, kada su “Stara dama” i italijanski navijači zanijemili.

Naime, poslije greške odbrane Juventusa i duge akcije, lopta je stigla do Danija Karvahala, on je centrirao na peterac, odakle Ronaldo hvata nestvarne makazice i ostavlja cijeo Torino u čudu.

Bio je ovo jedan od najljepših golova u istoriji takmičenja.

Italijanski klub je bio šokiran, dva minuta kasnije je Dibala neoprezno startovao i dobio drugi žuti karton, da bi u 72. minutu Marselo ovjerio trijumf, a vjerovatno i prolaz Reala.