Fudbaleri dobojske Sloge Meridian poraženi su u Posušju od istoimene ekipe, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, rezultatom 3:2 (0:1).

Sloga je povela u 17. minutu utakmice golom Luke Božičkovića. Tim rezultatom otišlo se na odmor. Domaći do izjednačenja dolaze preko Karla Kamenara u 61 minuti. Posušje do preokreta dolazi samo četiri minute kasnije, mrežu Sloge zatresao je Leonardo Petrović. Igrao se 70. minut kada Sloga dolazi do egala, grešku golmana i odbrane domaćih iskoristio je najbolji strijelac Dobojlija ove sezone Dejan Vidić. I kada su svi na tribinama mislili da će susret završiti neriješenim rezultatom, domaći uspijevaju doći do pobjede u četvrtoj minutu sudijske nadoknade, kada je jedan odbijanac nakon kornera majstorski zahvatio Andro Babić i pogodio gornji lijevi ugao Šćekića.

Revanš susret se igra 13.marta (srijeda) u Modriči na stadionu „Dr Milan Jelić”.

Pripremio: Igor Jovanović

RTV Doboj

Prethodni članakKnežević: Obuka u prošloj godini realizovana profesionalno (FOTO)
Naredni članakCicović: Razumjeti važnost srpskog jedinstva na identitetskim temama