Rukometaši Sloge i rukometašice Doboja odigrali su humanitarne utakmice za Ninu. Sav prihod biće uplaćen za liječenje Nine Bližnjaković koja je obolila od teškog oblika leukemije. Ona je i dalje na liječenju u Beogradu.

Iako je rezultat bio u drugom planu treba reći da je Sloga uz veliku podršku sa tribina prije svega navijačke grupe ”Vojvode” ubjedljivo savladala ekipu Slobode iz Tuzle rezultatom 34:19. Za Slogu su u ovoj utakmici predstavili se novajlije Damir Efendić, Tarik Alibegović, Luka Karanović i Borko Vještica. U drugoj utakmici Dobojske rukometašice odigrale su neriješeno protiv Borca iz Banja Luke rezultatom 17:17.

SLOGA – SLOBODA 34:19 (20:7)

Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 600. Sudije: VesnaOstojić-Šumatić i Vanja Simić (obje iz Doboja). Sedmerci: Sloga 6(4), Sloboda 4(2). Isključenja: Sloga 6, Sloboda 10. minuta.

SLOGA: Bosić (6 odbrana), Bogdanović (8 odbrana, 2 sedmerca), Pejić 2(1), Alibegović 3(1), Tulendić 7, Petrušić 1, Ivanović 4(1), Pavlov 4, Efendić (3 odbrane), Uljarević 3, Gavrić 3(1), Karanović 1, Mišanović 6, Milojević, Vještica. Treneri: Danko Panić i Zdravko Stevanović.

SLOBODA: Zulić, Ćajić (6 odbrana, sedmerac), Kisić 1, Pirić, Ventić 2, Dautović, Dostica, Hajdarević 1, Omeragić 1, Hamzabegović 4, Burgić 1, Fares (2 odbrane), Jusić, Burek, Kahrić 5, Mehić 4(2). Trener: Emir Junuzović.

DOBOJ – BORAC 17:17 (10:6)

Dvorana: srednjoškolskog centra. Gledalaca: 300. Sudije: Emina Mujkanović i Aleksandra Sofrić (obje iz Doboja). Sedmerci: Doboj 3(1), Borac 2(29. Isključenja: Doboj 6, Borac 6.minuta.

DOBOJ: Jeremić 3(1), Vujić 2, Kopić 4, Garić, Knežević 1, Grabovičkić 4, Radulović 1, Matić, Radonjić 2, Petrović, Gojković, Dejanović. Trener: Ninoslav Cvijanović.

BORAC: Vukosavljević,N.Jotanović, Gurović, Novaković 6(2), Bilčar 4, Bijelić 1, Petričević 1, Kecman, Šikić 2, M.Jotanović, Kočić, Sekerez, Vlajić, Vrhovac. Tremer: Nikola Bijelić.