GLAVICA – ŽELJEZNICA 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Ristić u 27, 2:0 Omerčić u 39.minutu. Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 30. Sudije: Slađan Lazarević (Doboj) i Marko Maksimović (Modriča). Treći sudija: Stanko Todorović (Doboj). Delegat: Dragan Simić (Šamac). Žuti kartoni: Ristić (Glavica).

GLAVICA: Mujkanović, Neziri, Ristić, Petković, Hajrić, Omerčić.

ŽELJEZNICA: Divčić, Šehovac, Koso, Popović, Radović, Zimonjić, Bjelica, Otović.

Futsaleri Glavice  su na domaćem terenu teže nego što se očekivalo savladali fenjeraša Željeznicu iz Trnova rezultatom 2:0. Treba reći da  su domaći nastupili oslabljeni bez nekoliko standardnih prvotimaca. Dobojlije zauzimaju drugo mjesto na tabeli i čekaju kiks Brođana kako bi se vratili na prvo mjesto.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova. U nastavku domaći su krenuli još jače ka golu gostiju, do prednosti dolaze u 27.minutu preko Radoslava Ristića. Konačnih 2:0 postavio je Ammar Omerčić u 39.minutu.

RTV Doboj
Nenad Vasić

Prethodni članakSutra oblačno i veoma hladno sa snijegom
Naredni članakFUDBALSKI KLUB VUČIJAK MAJEVAC: Vukovi se spremaju za nastavak prvenstva