MLADOST – SLOGA (D) 0:3 (0:1)

DONJA SLATINA – Strijelci: 0:1 Grahovac u 16, 0:2 Grahovac u 48, 0:3 Lazić u 67.minutu. Stadion: mladosti. Gledalaca: 100.Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Marko Erak (Krupa na Vrbasu) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Mladen Aleksić (Petrovo). Žuti kartoni: Kadić, Limić, Džafić (Mladost), Hadžimujić (Sloga Doboj).

MLADOST: Rakić, Kadić, Paležnica, Rudan, Hasić (od 46.minuta Mišić), Limić, Čaušević, Jović (od 60. Petruljević), Džafić, Perić, Mićić.

SLOGA (D): Jupić, Janković, Andrić, Hadžimujić, Lazić, Đuranović, Lj.Sarkić, Aličić (od 79.minuta Cetić), Grahovac (od 88. Makarević), Radovanović, Ristić. Trener: Milan Draganović.

Igrač utakmice: Mihajlo Grahovac (Sloga Doboj)

Fudbaleri Sloge protutnjali su kroz Donju Slatinu savladavši domaću Mladost sa 3:0. Ovo je izuzetna pobjeda i tri veoma važna boda, kada se uzme u obzir da su Dobojlije bile oslabljene neigranjem Borislava Lukića, Siniše Sarkića, Nusreta Hozića i Slađana Stjepanovića.

Gosti su poveli  16.minutu preko odličnog Mihajla Grahovca. Isti igrač je na otvaranju drugog poluvremena u 48. minutu postigao efektan gol za 0:2. Konačnih 0:3 postavio je Zoran Lazić u 67.minutu.

Upisana su tri važna boda na gostovanju i Sloga je ostala u trci za prvo mjesto i titulu jesenjeg prvaka. U narednom kolu Sloga dočekuje ekipu Dubrave.

-Moji momci su odigrali odličnu utakmicu. Imali smo problem neigranjem Borislava Lukića, Stjepanovića, Hozića i Siniše Sarkića. Ali bez obzira na to bili smo na visokom nivou. Teško je bilo koga izdvojiti, ali raduju golovi mladog Grahovca, sjajna igra Lazića uz pohvale svim ostalim igračima. Imali smo odlično suđenje uz vrlo korektne domaćine. Ova ekipa raste iz utakmice u utakmicu.–rekao je Milan Draganović trener Sloge.

RTV DOBOJ
Nenad Vasić

Prethodni članakPRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE ZA RUKOMETAŠICE: Dobojke za gol bolje od Rogatice
Naredni članakUvoz i prodaja auta nagazili “po gasu”