Fudbaleri Sloge savladali su u Foči ekipu Sutjeske rezultatom 2:1, u derbi susretu 17. kola M:tel Prve lige Republike Srpske.

Bila je ovo utakmica sa puno tempa u kojoj su izabranici Zorana Ćurguza pokazali odlučnost i htjenje, te zasluženo osvojili tri boda. Sloga je povela golom Ostoje Šaule u 41. minutu meča. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Na samom početku drugog poluvremena u 48. minutu Sloga je duplirala vođstvo, mrežu domačih zatresao je Dimitrije Zajić.

Fudbaleri Sloge proslavljaju pogodak Dimitrija Zajića

Igrao se 52. minut utakmice kada je igrač Sutjeske Boško Radović uspio da smanji rezultat na 1:2. Ispostavilo se na kraju da je to bio i konačan rezultat susreta.

Nakon odigranog sedamnestog kola Sloga zauzima treće mjesto na tabeli sa 37 osvojenih bodova i gol razlikom 28:9 (+19).

U narednom 18. kolu koje je na programu 19. marta (subota) Sloga će na „Lukama” dočekati ekipu prnjavorskog Ljubića. Utakmica se igra sa početkom u 14:30 časova.