Fudbaleri dobojske Sloge Meridian savladali su na  „Lukama” ekipu GOŠK-a iz Gabele rezultatom 3:2 (0:0), u prvenstvenoj utakmici 9. kola Premijer lige BiH.

Gabeljani su poveli u 53. minutu golom Gabrijela Čoke. Minut poslije gosti dupliraju vođstvo preko Esmira Hasukića. Sloga se budi u 71. munutu kada smanjuje rezultat na 1:2, precizan je bio Srđan Grabež. Domaći tada ubacuju u brzinu više i u 88. minuitu dolaze do izjednačenja pogotkom Tonija Jovića. Do potpunog preokreta i osvajanja nova tri domaća boda Sloga dolazi u četvrtom minutu sudijske nadoknade, kada je mrežu Goška zatresao Milan Milanović.

Nakon nepotpuno odigranog devetog kola Dobojlije zauzimaju sedmo mjesto na ligaškoj tabeli sa 12 osvojenih bodova i gol razlikom 12:19 (-7).

Pripremio: Igor Jovanović

U narednom 10. kolu Sloga gostuje Zrinjskom u Mostaru.

RTV Doboj

Prethodni članakDOBOJ: Međunarodni turnir u gimnastici okupio 148 takmičara (FOTO)
Naredni članakDOBOJ: Otvoren treći “Sajam dječije radosti” (FOTO)