Fudbaleri dobojske Sloge savladali su na domaćem terenu u susretu 10. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske Kozaru iz Gradiške rezultatom 3:0 (3:0).

Sloga je povela već u 10. minutu golom Davida Kneževića. Vođstvo domaćih na 2:0 povisio je Uglješa Stevanović u 33. minutu susreta. Igrao se 36. minut kada golom Dimitrija Zajića Sloga dolazi do visokih 3:0 protiv gostiju iz Gradiške. Tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku fudbaleri Sloge su odigrali onoliko koliko im je bilo potrebno da utakmicu rutinski privedu kraju.

Nakon nepotpuno odigranog desetog kola Sloga zauzima drugo mjesto na tabeli sa 25 osvojenih bodova i gol razlikom 21:3 (+18).

U narednom 11. kolu koje je na programu 23. oktobra (subota) Sloga će goostovati Krupi na Vrbasu gdje će odmjeriti snage sa domaćom Krupom. Utakmica se igra sa početkom u 14:30 časova.