Košarkaši Atlante ubjedljivo su nadigrali Toronto rezultatom 127:100 u utakmici u kojoj je srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović ponovo bio jedan od najboljih igrača svoje ekipe.

Bogdanović je na terenu proveo 29 minuta i za to vrijeme postigao 14 poena (5/11 iz igre, 2/6 trojke), uz šest skokova i dvije asistencije.

Hoksi su čak gubili poslije prvih 12 minuta, ali su napravili preokret u drugoj četvrtini, dok su u trećoj dominirali i taj dio igre dobili 38:16, nakon čega je bilo jasno da nema povratka za Reptorse.

Bogdanović je bio među najefikasnijima u svom timu, ali je prva figura susreta definitivno bio Tre Јang, koji je dao 41 poen, te Okongvu 17 poena.

U poraženom timu, Fred Vanvlit je bio najefiksaniji sa 24 poena, Ačijuva je postigao 21 poen.

“Јastrebovi” su nastavili veliku borbu za plej-in turnir na Istoku i drže 10. mjesto sa 29 pobjeda i 31 porazom.

Toronto je tri pozicije iznad sa skorom 32-27.