Fudbaleri dobojske Sloge savladali su na domaćem terenu u utakmici 26. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 2:1 (0:0).

Gosti su poveli u 73. minutu susreta golom Aleksandra Malbašića. Sloga je izjednačila rezultat u 85. minutu preko Obrada Starčevića. Do potpunog preokreta Sloga dolazi u 90. minutu, autogolom rezervnog igrača gostiju Borisa Raspudića.

Nakon dvadesetšest odigranih kola Sloga zauzima jedanaesto mjesto na tabeli sa 34 osvojena boda i gol razlikom 30:25(+5).

U narednom 27. kolu koje je na programu 8. maja (subota) Sloga će na „Lukama” dočekati ekipu Slavije iz Istočnog Sarajeva. Utakmica se igra sa početkom u 16:30 časova.

Pripremio: Igor Jovanović

Izvor: RTV Doboj

Prethodni članakDOBOJ: Pobjede Trebave i Rudanke, porazi Željezničara, Vučijaka i Hajduka (FOTO)
Naredni članakVulić: Ogromna uloga medija u društvu