U prvom poluvremenu na terenu ppostoji samo Tatran. Mnogo iskusnija I kvalitetnija ekipa od Borca. Prednost uvećavaju iz minuta u minut. Banjolučani svoj prvi gol na meču postižu tek u 12 minutu kada prekidaju nalet Tatran aod 6:0, a prvi gol poistigao je Nikola Malivojević. Nakon prvog poluvremena Slovački šamopion ima osam golova viška 16:8.

Tatran je gospodario terenom. Samo se čekao konačan rezultat i ukupna gol razlika. Na kraju Borac je deklasiran rezultatom 33:16. U pobjedničkom timu najefikasniji su bili Sergio Lopez I Tomaš Fech sap o 8 golova. U redovima Borca donekle su se istakli Aleksandar Milićević I Nikola Malivojević sa po 4 gola.

Ovom pobjedom Tatran će igrati za treće mjesto na turniru, dok že Borac u međusobnom duelu protiv Koksa odlučivati da li će se boriti za peto ili sdmo mjesto.

TATRAN PREŠOV – BORAC M:TEL 33:16 (16:8)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 500. Sudije: Đorđi Načevski i Slave Nikolov (Sjeverna Makedonija). Delegat: Srđan Jović (Doboj). Sedmerci: Tatran Prešov 3(3), Borac M:tel 1(1). Isključenja: Tatran Prešov 8, Borac M:tel 16 minuta.

TATRAN PREŠOV: Santoš 7, Pačeko, Fech 8, Linares, Krok, Rečičar 7, Leben, Radčenko, Kasatkin 2, Lopez 8, Mihalka 1, Hernandez, Kolodeti. Trener: Slavko Goluža.

BORAC M:TEL: Brkić, Perić 1, Kalamanda 1, Petrović, Miljković 1, Nježić 1, Bera, Knežević 3, Tepić, Malivojević 4, Ćelić, Gračić 1, Draganić, Letić, Subotić, Milićević 4. Trener: Mirko Mikić.

Prethodni članak52.Međunarodni rukometni TV Turnir “Doboj 2021”: Vojvodina prvi finalista turnira (FOTO)
Naredni članak52.međunarodni rukometni TV turnir šampion “Doboj 2021”: Odlična utakmica između Sloge i Kopra