VIJESTI

U Srpskoj rođeno 20 beba; Doboj bogatiji za dva nova stanovnika

U porodilištima širom Republike Srpske, u posljednja 24 časa, rođeno je 20 beba.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet. U Zvorniku su rođene četiri bebe, u Bijeljini tri.

Po dvije bebe rođene su u Prijedoru, Foči i Doboju, dok je po jedna beba rođena u Nevesinju i Gradišci.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

Stevandić: Sve što su pokušali da nam zabrane dobili su duplo, zato je bolje da ne diraju Republiku Srpsku (VIDEO)

Radnicima u Srpskoj zdravstveno osiguranje i kada im poslodavac ne uplati doprinose (VIDEO)

prodev

Cvijanovićeva u Delfima sa predsjednikom Grčke: Opredijeljenost ka daljem unapređenju saradnje

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više