SLAVIJA – SLOGA (D) 24:32 (13:15)
ISTOČNO SARAJEVO – Dvorana: SRC Slavija. Gledalaca: 200. Sudije: Aleksandar Vrhovac i Zoran Raca. Delegat: Mladen Raić (Mostar). Sedmerci: Slavija 3(3), Sloga (D) 7(6). Isključenja: Slavija 8, Sloga (D) 6.minuta.
SLAVIJA: Benić 1, Tošić 3, Kerić, Domazet, Trnčić 3, Jovanović, Lale 1, Kovačević, Trapara, Bašić 3, M.Tešanović 1, Močić 1, Toskić, Alibegović 1, Pavlović 3, Birdahić 7. Trener: Boris Tešanović.
SLOGA (D): Bogdanović, Zekić 6, Krajišnik, Tulendić 2, Ivanović 6, Stanković 2, Petković, Bajović, Pavlov 9, Miličević, Vještica, Karanović 3, Ristić, Manjić 4. Trener: Danko Panić.
Igrač utakmice: Milan Pavlov (Sloga Doboj)
Rukometaši Sloge slavili su važnu pobjedu u Istočnom Sarajevu protiv domaće Slavije rezultatom 32:24 (15:13).
U prvom dijelu vodila se ravnopravna borba. Sloga je prva došla do prednosti od dva gola. Ali Slavija se nije predavala i preokreće na 8:6 u 19.minutu. Pa je Panić zatražio tajm aut. To je urodilo plodom. Na odmor Dobojlije odlaze sa prednošću 15:13.

U drugo poluvrijeme Slavija kreće bolje i dolazi do izjednačenja 16:16. A onda Sloga pravi seriju 5:0 za 21:16. Do kraja su prednost uvećali na konačnih plus osam 32:24.
Najefikasniji u redovima Sloge bili su Milan Pavlov sa 9, te Miljan Ivanović i Vukašin Zekić koji su postigli po 6 golova. Kod domaćih najbolji je bio Derviš Birdahić sa 7 golova.
Sloga će već u subotu imati priliku da na svom terenu ovjeri ovu pobjedu, kada u goste dolazi komšijska Gračanica povratnik u premijerligaško društvo.