Košarkaši Dalasa nadigrali su Minesotu sa 114:102 na svom terenu a srpski centar Boban Marjanović je pokazao odličnu efikasnost iako je u igri bio samo desetak minuta. Sjajnu efikasnost je demonstrirao i Dejmijan Lilard ali to nije bilo dovoljno da sačuva Portland od poraza od Nju Orleansa sa 97:111 na gostovanju.

Srpski centar Boban Marjanović je opet dobio samo osam minuta u igri ali ih je maksimalno iskoristio i ostvario četvrti dvocifreni učinak u sezoni ubacivši 10 poena uz dva skoka čime je značajno doprinio pobjedi svog tima.

Dalas je od samog starta preuzeo inicijativu i već na kraju prvog poluvremena imao ubjedljivu dvocifrenu prednost koju gosti nisu uspjeli da anuliraju uprkos odličnoj igri u nastavku meča.

I peti meč bez povrijeđenog Luke Dončića domaćini su dobili predvođeni Džejlon Bransonom koji je bio najefikasniji igrač utakmice sa 28 postignutih poena uz šest asistencija i dva skoka.

Na drugoj strani u timu Minesote Karl Entoni Tauns je ubacio 26, a Malik Bizli 22 poena.

Sjajnu efikasnost sinoć je demonstrirao i Demijan Lilard ubacivši čak 39 poena ali to njegovom Portlandu nije mnogo pomoglo da izbjegne poraz od Nju Orleansa sa 97:111.

Odličnom timskom igrom domaćini su od samog starta vodili meč ka sigurnoj pobjedi, a domaćini su samo bezuspješno pokušavali da bar dođu do izjednačenja.

Najefinasniji kod pobjednika bio je Brendon Ingram sa 28 postignutih poena, dok je jedan manje ubacio Nikejl Aleksander Valker.

Majami je na svom terenu bio ubjedljivo bolji od Indijane sa 125:96 a predvodili su ih Tajler Hiro i Dankan Robinson su sa po 26 postignutih poena, a Njujork je nadigrao Detroit sa 105:91 predvođen Evanom Furnijeom koji je bop najefikasniji igrač sa 22 postignuta poena.