DOBOJ – Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 100. Sudije: Dražen Kuzmić i Aleksandar Petrović (oba iz Doboja). Delegat: Siniša Simić (Doboj). Sedmerci: Sloga dva 4(4), Srednjoškolac 5(3). Isključenja: Sloga dva 16, Srednjoškolac 8 minuta.

SLOGA 2: Ognjen Maksimović 6, Đurđević 5, Radić 2, Nemanja Blagojević, Ristić 3, Miloš Maksimović 6, Miličević 11, Savković 1, Šućur, Gavrić, Nikola Nakić, Igor Nakić 3(1), Marinko Blagojević, Marković 4(3), Đurić, Bajović (15 odbrana).

SREDNJOŠKOLAC: Stokić (14 odbrana), Bojan Burazor 2, Stepanović 1, Radišić 2, Zgonjanin 1, Trbulin, Šaponja 4, Aleksandar Burazor 2(1), Đorojević 6(2), Nikolić 6, Biga 5, Pavković 4, Kosdaninović 1.

Igrač utakmice: Dušan Miličević (Sloga dva)

Rukometaši Sloge dva zabilježili su drugu prvenstvenu pobjedu u okviru drugoligaškog zapada. Oni su savladali ekipu Srednjoškolac iz Novog Grada rezultatom 41:34.

Dobojlije su od samog početka nametnuli svoj ritam i njihova pobjeda ni u jednom momentu nije dolazila u pitanje. Poveli su 7:2, pa 10:2. Gosti su najbliži bili u 24. minutu kada je na semaforu pisalo 13:10.Na odmor se odlazi sa rezultatom 19:16.

U nastavku na terenu je postojao samo domaći tim koji je rutinski došao do pobjede 41:34. Najefikasniji u redovima Sloge dva bili su Dušan Miličević sa 11  te Ognjen i Miloš Maksimović sa po 6 golova. Kod gostiju najefikasniji sa po 6 golova bili su Aleksandar Đorojević i Danko Nikolić.

Nonivar: Nenad Vasić

Izvor: RTV Doboj

Prethodni članakVlada Srpske usvojila Uredbu o visini putarine
Naredni članakDOBOJ: Održane javne rasprave o programima rada JP I JU čiji je osnivač Grad Doboj