SLOGA SAMO DO BODA
SLOGA (D) – VRANJAK 2:2 (0:2)
DOBOJ – Strijelci: 0:1 Demonjić u 13, 0:2 Savkić u 22, 1:2 Janković u 49, 2:2 Lazić u 69. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 70. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Branislav Todorović (Gradiška). Delegat: Predrag Pajić (Šamac). Žuti kartoni: Djuranović (Sloga Doboj), Dudić (Vranjak).

SLOGA (D): Jupić, Janković, Andrić, Lazić (od 90+1.minuta Starčević), Djuranović, Lj.Sarkić, S.Sarkić, Aličić, Grahovac (od 68. Cetić), Radovanović (od 46. Savić), Ristić. Trener: Milan Draganović.
VRANJAK: Lukanović, Djurić, Janković, Demonjić, Gajić (od 90+2.minuta Č.Stojanović), Rakić, Dudić, Vidović, Mikelini, Savkić (od 90+1. Spasojević), S.Stojanović.

Igrač utakmice: Spasoje Savkić (Vranjak)
Sloga u drugoj uzastopnoj utakmici na svom terenu ostala je bez pobjede. Za razliku od prethodne u ovoj su od 0:2 stigli do 2:2 protiv Vranjaka.

Gosti su u prvom poluvremenu, posebno u prvih pola sata bili bolji rival i svoje prilike su iskoristili.
U 13.minutu goste u vodjstvo dovodi Aleksandar Demonjić. Devet minuta kasnije 0:2 u korist gostiju a strijelac je bio Spasoje Savkić.

Na startu drugog dijela kapiten Aleksandar Janković smanjuje na 1:2 bilo je to u 49.minutu. Dvadeset minuta kasnije Zoran Lazić poravnava na 2:2. Domaći su do kraja pokušavali ali nisu uspjeli doći do potpunog preokreta i moraju se zadovoljiti samo bodom.

Ovim remijem još više su se udaljili od borbe za prvo mjesto. Ipak ovim mladim momcima ne treba zamjeriti, dali su svoj maksimum tokom prvenstva.