SLOGA (D) – SLOBODA 5:0 (3:0)
DOBOJ – Strijelci: 1:0 Salkić u 9 (autogol), 2:0 Radovanović u 25, 3:0 Lazić u 42, 4:0 Ristić u 56, 5:0 Grahovac u 90.minutu. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka). Pomoćnici: Dragan Žarić (Kotor Varoš) i Branislav Todorović (Gradiška). Delegat: Predrag Pajić (Šamac). Žuti kartoni: Radovanović, Stjepanović, Djuranović, Ristić (Sloga Doboj).
SLOGA (D): Jupić, Janković, Andrić, Lazić, Stjepanović (od 46.minuta Hadžimujić), Djuranović, Lukić (od 61.Grahovac), Hozić (od 44.S.Sarkić), Aličić, Radovanović, Ristić. Trener: Milan Draganović.
SLOBODA: Kondić, Starčević, Salkić, Terzin (od 61.minuta Stupar), Zgonjanin, Desnica, Vučen (od 46.Novaković), Kantar, Kovačević, Nedimović (od 46.Davidović), Dodig. Trener: Bogdan Žujić.
Igrač utakmice: Borislav Lukić (Sloga Doboj)
Fudbaleri Sloge su peticom ispratili goste iz Novog Grada slavivši ubjedljivu pobjedu 5:0. Najzaslužniji za trijumf bio je najiskusniji Borislav Lukić koji je upisao  tri asistencije.
Već u 9.minutu domaći dolaze u vodjstvo loptu je u sopstvenu mrežu pospremio Adnan Salkić za 1:0. Tri minuta kasnije bilježimo odličan udarac Borislava Lukića koji završava na prečki. Igrao se 25.minut kada Radovanović nakon dodavanja od strane Lukića, prihvata loptu i pogadja za povećanje vodjstva na 2:0. U finišu prvog dijela tačnije u 42.minutu Lukić izvodi slobodan udarac iz takozvanog skraćenog kornera, a u šesnaestercu najbolje reaguje Zoran Lazić i glavom matira Kondića za 3:0.
U 56.minutu Dušan Ristić strijelac je novog gola za svoj tim, kada je rezultat na semaforu iznosio 4:0. Tačku na “i” stavio je mladi “rezervista” Mihajlo Grahovac za konačnih 5:0.
Dobojlije su ovom pobjedom zadržale priključak za vodećim. Ova mlada ekipa je pokazala da može da pobjedjuje.