Fudbaleri dobojske Sloge ostvarili su ubjedljivu pobjedu danas na „Lukama” u susretu 4. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske protiv Podrinja iz Janje rezultatom 4:0.

Sloga je već na poluvremenu imala prednost od dva gola. Strijelci su bili David Knežević iz jedanaesterca u 37. i Aleksandar Milaković u 43. minutu. I u drugom poluvremenu Sloga je nastavila u istom ritmu. Prvo je vođstvo domaćih na 3:0 povisio Uglješa Stevanović u 62. minutu, da bi konačnih 4:0 svojim drugim golom postavio Aleksamdar Milaković u 90. minutu.

Nakon nepotpuno odigranog 4. kola Sloga zauzima četvrto mjesto na tabeli 9 osvojenih bodova (tri pobjede i jedan poraz) i gol razlikom 8:3 (+5).

U narednom petom kolu koje je na programu 11. septembra (subota) Sloga putuje u Banja Luku gdje će odmjeriti snage sa ekipom Željeničar Sport Team.