Fudbaleri dobojske Sloge poraženi su danas na gostovanju u Brčkom u okviru 23. kola M:tel Prve lige Republike Srpske od posljednjeplasirane ekipe prvenstva Jedinstva rezultatom 2:1 (1:0)

Jedinstvo je povelo 1:0 u 45. minutu iz jedanaesterca, siguran je bio igrać domaćih Branislav Šer. Sloga je preko Stefana Savića na početku drugog poluvremena u 49. minutu došla do izjednačenja rezultata na 1:1. I kada se činilo da je podjela bodova na vidiku, fudbaleri Jedinstva su golom Stojana Vasiljevića u 89. minutu došli do pobjede i za njih važna tri boda u borbi za opstanak u ligi.

Nakon 23. kola Sloga zauzima trinaesto mjesto na tabeli sa 27 osvojenih bodova i gol razlikom 26:24 (+2).

U narednom 24. kolu koje je na programu 24. aprila (subota) Sloga će na „Lukama” dočekati ekipu prnjavorskog Ljubića. Utakmica se igra sa početkom u 16:30 časova.