Fudbaleri dobojske Sloge Meridian odigrali su neriješeno 2:2 (1:1) sa tuzlanskom Slobodom na stadionu „Dr Milan Jelić” u Modriči, u susretu 20. kola m:tel Premijer lige BiH.

Gosti su poveli u 11. minutu utakmice golom Stojana Vranješa. Sloga do izjednačenja dolazi u 28. minutu, kada je sa jedanaest metara bio precizan Mario Krstovski. Tim rezultatom otišlo se na odmor.

Na početku drugog poluvremena u 47. minutu Tuzlaci ponovo dolaze u vođstvo, strijelac je bio Ivan Subert na asistenciju Kemala Osmankovića.

Sloga do boda dolazi u 85. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Miloš Nikolić. Do kraja meča rezultat se nije mijenjao.

Nakon nepotpuno odigranog 20. kola Dobojlije zauzimaju osmu poziciju na tabeli sa 22 osvojena boda i gol razlikom 29:37 (-8).

U narednom 21. kolu koje je na programu u subotu, 4. aprila, Sloga gostuje u Tuzli gdje će odmjeriti snage sa ekipom Tuzla city.