Fudbaleri Sloge poraženi su na gostovanu u Zvorniku od domaće Drine rezultatom 1:2, u susretu 16. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske. Ovim porazom Sloga je prepustila drugu poziciju na tabeli novogradskoj Slobodi i za liderom Krupom sada zaostaje pet bodova.

Drina je povela u 19. minutu golom Dušana Ristovića. Tim rezultatom se otišlo na odmor. U 80. minutu domaći preko rezerviste Sretena Miloševića udvostručuju vođstvo, čime je utakmica praktično bila i riješena. Sloga je do kraja meča uspjela samo da ublaži poraz golom rezerviste Gorana Šujića u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

U narednom 17. kolu koje je na programu 12. marta (subota) Sloga će gostovati u Foći gdje će odmjeriti snage sa Sutjeskom. Utakmica se igra sa početkom u 14:30 časova.