Juniori Futsal kluba Doboj savladali su sinoć u Derventi Brčko-Zdravlje rezultatom 8:3, u susretu 8. kola juniorske Premijer futsal lige BIH.

Doboj je na poluvremenu gubio sa 3:2, ali je maestralnom igrom u nastavku meča preokrenuo rezultat u svoju korist i na kraju slavio ubjedljivu pobjedu. Trijumf je osigurao Slaven Ristić, koji je postigao čak šest golova, a mrežu Brčaka još su pogađali Belmin Stačević i Boban Bosić.

Juniori Doboja su prvi na tabeli s 18 bodova, tri više od drugoplasiranog Radnika iz Bijeljine, koji ima utakmicu manje.

RTV Doboj

Prethodni članakKovačević: Bećirovićevo soliranje neće donijeti ništa dobro za BiH
Naredni članakPredstavljen objekat za Specijalnu antiterorističku jedinicu i Žandarmeriju (FOTO)