Badminton klub „Sertini” iz Doboja ponovo je ispisao istoriju, vraćajući se iz Đakova s osvojenih šest medalja na 6. Međunarodnom turniru. Ovaj uspjeh dolazi kao kruna dugogodišnjeg truda, strasti i predanosti kluba koji je u protekle tri godine prošao put od crtanja prvih terena do međunarodnih uspjeha.

Na turniru, koji je okupio igrače iz cijelog regiona, članovi BK „Sertini” su se istakli u svim kategorijama, donoseći medalje u grad Doboj, čime su još jednom dokazali da su ozbiljan konkurent na regionalnoj badminton sceni.

„Badminton je igra, život je igra, ali najvažniji su dobri ljudi,“ poručili su iz kluba Sertini. „Nekada pobijedimo, nekada izgubimo, ali bitno je da uvijek idemo dalje.“

Zahvalnost su uputili prijateljima iz Đakova, posebno Ruži Mikešić i njenom timu, koji su organizovali turnir. Takođe, Sertinijevci su izrazili oduševljenje gostoprimstvom i prijateljskom atmosferom koju su doživjeli.

Grad Doboj s ponosom slavi ove uspjehe. Sertini i dalje napreduju, stvarajući nove sportske priče i produbljujući veze s kolegama širom regiona. Banjalučki Badminton klub je takođe donio pregršt medalja sa Miroslavom Kočićem na čelu, jednim od najboljih badmintonaca u regionu.

RTV Doboj
Prethodni članakServisna informacija Policijske uprave Doboj za dan 26.08.2024. godine
Naredni članakMeđedović: Redovnim ljekarskim pregledima spriječiti tragedije na radnom mjestu