Srpski centar Nikola Јokić odigrao je sjajno protiv Milvoki Baksa u gostima, u pobjedi Denver Nagetsa rezultatom 136:100.

Nagetsi su ubjedljivo slavili protiv šampiona u Viskonsinu, a Јokiću je nedostajao jedan skok za tripl-dabl.

Na terenu je proveo samo 28 minuta i upisao je 18 poena, devet skokova i 15 asistencija.

Šutirao je 5/5 za dva, 2/4 za tri poena i 2/2 sa linije penala.

Utakmicu je otvorio sa dva promašaja, ali je zato razigravao saigrače i poslije prve četvrtine imao je čak osam asistencija.

Јokić je odmarao i ušao tek pred kraj prvog poluvremena i upisao još jednu asistenciju i Denver je imao +5 na velikom odmoru.

Srpski centar je zatim u trećoj četvrtini dodao gas i pogodio četiri vezana šuta bez promašaja, pa je Denver pred poslljdnju četvrtinu otišao na +19.

Povratka za Milvoki nije bilo, Јokić je mogao da odmara, rezervisti su uradili posao i umalo i duplirali na kraju prednost.

Eron Gordon bio je najefikasniji kod Denvera sa 24 poena, Moris je ubacio 18, Barton 15, Forbs 14 i Hajland 13 poena.

Kod Baksa su se istakli Јanis Adetokumbo sa 29, Holidej sa 14 i Portis i Alen sa po 11 poena.