VIJESTI

Ugovor o dodjeli sredstava za banjsku rehabilitaciju za 6.000 penzionera

U Banjaluci će danas biti potpisan ugovor o dodjeli sredstava za banjsku rehabilitaciju penzionera.

Ove godine za besplatan boravak u banjama Srpske 6.000 penzionera, sa najnižim penzijama, obezbijeđeno je 3,3 miliona maraka.

Ugovor će potpisati ministar rada i boračko-invalidske zaštite Radan Ostojić i predsjednik Udruženja penzionera Srpske Ratko Trifunović.

Foto: srna.rs

Izvor: RTRS

Related posts

U Srpskoj rođene 24 bebe

“Izmjenama zakona o bankama do više kredita i rasta investicija”

Bijele poklade, danas se zaboravljaju svađe i uvrede

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više