VIJESTI

U Srpskoj rođeno šest beba; U Doboju na svijet došlo četvoro mališana

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je šest beba, od kojih dvije djevojčice i četiri dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Doboju – četiri, te u Banjaluci i Prijedoru po jedna.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS



Related posts

Rebalansom povećanje subvencija “Željeznicama” za 35 miliona KM

RTV Doboj

Blagojević: Šmit Srpsku tretira kao svoju koloniju; Imam zadatak da obavijestim Trampa o nepravdi prema srpskom narodu (VIDEO)

Karan: Paradoks je da grobar BiH stranac Šmit priča o pravu i pravnom poretku

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više