VIJESTI

U Srpskoj rođeno 25 beba; Doboj bogatiji za tri nova stanovnika

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba, od kojih 11 djevojčica i 14 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci – 10, zatim u Istočnom Sarajevu, Prijedoru, Doboju po tri, Foči i Gradišci dvije, Bijeljini i Nevesinju po jedna beba.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i sedam dječaka, u Istočnom Sarajevu dvije djevojčice i dječak, Prijedoru djevojčica i dva dječaka, Doboju tri djevojčice, Foči djevojčica i dječak, Gradišci dva dječaka, Bijeljini djevojčica, Nevesinju dječak.

U protekla 24 časa prođaja nije bilo u porodilištima u Zvorniku i Trebinju. 

Foto: rtrs.tv

Izvor: SRNA

Related posts

Amidžić: Uz aplauz naroda pala još jedna blokada

prodev

Dodik danas sa Rodom Blagojevićem; Konferencija za novinare na RTRS

Imenovanje Ane Trišić Babić objavljeno u Službenom glasniku Republike Srpske

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više