VIJESTI

U Srpskoj rođeno 14 beba; U Doboju na svijet došlo troje mališana

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 14 beba, osam djevojčica i šest dječaka, rečeno je u porodilištima.

Šest beba rođeno je u Banjaluci, po tri u Doboju i Foči, a po jedna u Bijeljini i Istočnom Sarajevu.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i tri dječaka, u Doboju i Foči po dvije djevojčice i jedan dječak, a u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica.

Poroda nije bilo u Zvorniku, Prijedoru, Trebinju, Nevesinju i Gradišci. 

Foto: rtrs.tv

Izvor: SRNA

Related posts

Minić: Planirane investicije od šest milijardi KM (VIDEO)

Poreska uprava Republike Srpske: Do kraja godine podnijeti zahtjev za poresku karticu za 2026. godinu

U Banjaluci sastanak delegacija SNSD-a i HDZ-a BiH (FOTO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više