VIJESTI

U Srpskoj rođeno 13 beba; Doboj bogatiji za dva nova stanovnika

U protekla 24 časa u porodilištima Republike Srpske rođeno je 13 beba.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – 7. U Doboju i Nevesinju su rođene po dvije bebe, dok je po jedna beba rođena u Gradišci i Istočnom Sarajevu.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS


Related posts

NATO avion već nekoliko časova kruži iznad BiH

Isplata naknada korisnicima iz oblasti boračko-invalidske zaštite i socijalnih davanja

Peulić: Sutra bi trebalo da budu sastanci o problemima prevoznika

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više