VIJESTI

U Srpskoj rođene 22 bebe; Doboj bogatiji za četiri nova stanovnika

U protekla 24 časa u porodilištima Srpske rođene su 22 bebe.

U Doboju rođene su četiri bebe, dok su Prijedor, Banjaluka, Gradiška i Istočno Sarajevo bogatiji za po tri nova stanovnika. 

Bijeljina i Trebinje imaju po dva nova stanovnika, a u Foči i Zvorniku rođena je po jedna beba. 

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

U Srpskoj rođene 24 bebe; U Doboju na svijet došlo troje mališana

Trideset godina Dejtona – međunarodno priznanje Republici Srpskoj

Dodik za francuske medije: Nećemo nikada pristati na sistem zasnovan na prinudi

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više