VIJESTI

U Srpskoj rođena 21 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 21 beba, 11 dječaka i 10 djevojčica, rečeno je Srni u porodilištima.

Trinaest beba rođeno je u Banjaluci, četiri u Bijeljini, a po jedna u Zvorniku, Gradišci, Prijedoru i Nevesinju.

U Banjaluci je rođeno sedam djevojčica i šest dječaka, u Bijeljini tri dječaka i jedna djevojčica, u Zvorniku i Gradišci po jedna djevojčica, a u Prijedoru i Nevesinju po jedan dječak.

Poroda nije bilo u porodilištima u Doboju, Istočnom Sarajevu, Trebinju i Foči.

Foto: rtrs.tv

Izvor: SRNA

Related posts

Prodaja na pijacama Srpske u aprilu 1,5 miliona KM

RTV Doboj

Donald Tramp nominovao Ronalda Džonsona za ambasadora SAD u BiH

RTV Doboj

Dodik: Neka donose presude kakve hoće, imam ozbiljnijeg posla u Srpskoj

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više