VIJESTI

U Srpskoj rođeno 19 beba; Doboj bogatiji za jednog novog stanovnika

U Republici Srpskoj u posljednja 24 časa rođeno je 19 beba.

Banjaluka je bogatija za 11 beba. Po dvije bebe rođene su Bijeljini, Prijedoru i Zvorniku, a po jedna u Doboju i Gradišci.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

Na liječenju 155 lica sa teškom akutnom respiratornom infekcijom

Dodik: Očekuje nas godina napretka, stvaranja i gradnjeu Srpskoj

Redovna sjednica NSRS 19. maja

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više