VIJESTI

U Srpskoj rođeno 12 beba; Doboj bogatiji za dva nova stanovnika

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 12 beba, šest djevojčica i šest dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Devet beba rođeno je u Banjaluci, dvije u Doboju, a jedna u Bijeljini.

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i četiri dječaka, u Doboju dječak i djevojčica, a u Bijeljini dječak.

Poroda nije bilo u Zvorniku, Prijedoru, Foči, Trebinju, Nevesinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu.

Foto: srna.rs

Izvor: SRNA

Related posts

Kovačević: U opoziciji frustrirani politički denuncijanti i tužibabe Republike Srpske (VIDEO)

Dodik: Servilno ponašanje opozicije iz Srpske prema muslimanima u Sarajevu vodi ka izdaji; Tek kasnije će se razotkriti (VIDEO)

VRIJEME: Sutra sunčano, temperatura do 25 stepeni

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više